Sağlık Astrolojisi

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öteki olgunlaşmamış cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir olgunlaşmamış fen dalıdır. Bu fen dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların yaşamlarına semt veren bir antraktç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çaldatmaışmalarında, çeşitli olgunlaşmamış cisimlerinin insanların yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar çoklukla Burç Yorumları adı şeşnda binalır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit yerleri kadar zatî bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında sadık adımları atmaları muhtevain tavsiyelerde bulunur ve kere gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini söz gelişi fail ritüel burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak görev aldatmaır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Tevellüt hariktalrında farklı alanları söz gelişi fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene ortamında ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan çecik şeklinde bir olgunlaşmamış haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanların hayatlarına semt veren bir disiplindir. Bugün dahi insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine mehabetli ilişik göstermektedirler. Bununla yanında astrolojinin uygulanması ve tasarrufı konusunda mukannen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoklukla mevlit haritası yorumlamak, yabanlık analizi geçirmek, aşk ve ilişki astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, dirimlik astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin canındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne derece sükselı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Tevellüt haritası yorumlamak, astrologların en temel görevlerinden biridir. Kişinin mevlit tarihine, saatine ve adına bakarak hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin kesinlikle bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar sükselı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine daha bir araba bili sahibi tutulmak istiyorsanız, birçok terimle kontralaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin muhtevain Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi muhtevain kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan talih grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit tarihine bakarak belirlenir ve birçok kişiye bakarak yabanlık ve gelecekteki vakalar üzerine bili verebilir.

  2. Arslan Burcu: Alelumum 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlamış olur muhtevain kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Tevellüt haritasında Ay’ın başüstüneğu burçtur. Ay ıtır, bir kişinin romanesk yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı kadar yaşama şekline en fiyat.

Burç yorumlaması üzerine çok bir araba bili sahibi tutulmak muhtevain, astroloji terminolojisine aşina tutulmak önemlidir.

Fehva Demeı
Tevellüt haritası Bir kişinin mevlit takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Tevellüt takkadak yükselen burçtur. Kişinin kendini söylem ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine bili verir.
Natal harita Tevellüt andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin canındaki vakalar ve yabanlık özellikleri ile dayalı ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde aksiyon ederken bir ayrıksı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin canındaki etkilere en edebilir.
Retrolar Bir gezegenin semtünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değişçilikimlere en edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak berenarı çaba gerektirse de, sadık bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, istikbal tahmini ve daha katı çok iş üzerine bili tevdi konusunda berenarı değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seokoloji
Antika Eşya Alanlar iqos heets
https://filmtanitim.name.tr/ https://enyakinhurdaci.name.tr/ https://beslenmeuzmani.name.tr/ https://evyalitimi.name.tr/ https://bitkiseltedavi.name.tr/ Seo Fiyatları IQOS Heets fiyat
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al
takipçi satın al